Аграрії району приступили до збирання ранніх зернових культур

Липень місяць для аграріїв району є найвідповідальнішим, адже прийшов час для отримання результату, який було закладено восени минулого року та на весні цього року.  З 07 липня розпочалися в районі збирання ранніх зернових та зернобобових культур. За попередніми даними та згідно оперативної інформації отриманої від сільськогосподарських підприємств врожай ранніх зернових буде меншим ніж у попередньому році, оскільки природа та погодні фактори внесли свої корективи. Посушливий період що був у травні та червні цього року значно зменшив врожайність зернових та зернобобових культур.
Згідно оперативних даних в районі станом на 12 липня 2017 року сільськогосподарськими підприємствами та фермерськими господарствами та громадянами що одноосібно обробляють земельні ділянки зібрано понад 20% площ ранніх зернових культур та намолочено 13730 тонн при середній врожайності 31,9 ц/га. Із вказаної площі озимої пшениці зібрано 1330 га, намолочено 3949 тонн, врожайність складає 29,7 ц/га, озимий ячмінь обмолочено на площі 1971 га, зібрано 6990 тонн, урожайність складає 35,5 ц/га, гороху підприємствами району зібрано  на площі 1004 га, намолочено 2791 тонну, урожайність 27,8 ц/га.
 Згідно оперативної інформації в районі на жнивах задіяно 69 зернозбиральних комбайнів та 87 тракторних засобів.