В с. Перегонівка фахівці служби зайнятості провели виїзний день.

З метою охоплення якомога більшої чисельності людей, які мають потребу у працевлаштуванні, фахівці Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості провели на території села Перегонівка виїзний захід.

Фахівці районної філії ознайомили мешканців села з актуальними вакансіями на території району та за його межами. У свою чергу шукачі роботи ознайомились з інформацією про підприємства, на яких може бути використана їхня праця.

Крім того, під час заходу незайнятому населенню було надано актуальну інформацію про стан місцевого ринку праці, перспективи працевлаштування громадян, які проживають на території сільської ради, можливості тимчасової зайнятості, а також самозайнятості. У форматі заходу всі бажаючі мали можливість отримати індивідуальні консультації з питань пов’язаних із працевлаштуванням.

Сподіваємося, що усі вони залишилися задоволеними від діалогу з працівниками центру зайнятості та почерпнули чимало важливих відомостей.