Іноземне інвестування економіки Кіровоградської області у 2018 році

Іноземними інвесторами в економіку Кіровоградської області у 2018р. унесено 8,9 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу),
з них 36,5% – з країн Європейського Союзу.

Станом на 31 грудня 2018р. загальний обсяг прямих інвестицій, вкладених в економіку області, становив 74,5 млн.дол.

Інвестиції надійшли з 35 країн світу, з них 15 – країни Європейського Союзу. До п’ятірки основних країн-інвесторів входять: Велика Британія, Кіпр, Сейшельські Острови, Російська Федерація та Нідерланди.

За видами економічної діяльності найбільші обсяги інвестицій зосереджені на підприємствах будівництва, промисловості, оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів,
в організаціях, що здійснюють діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування.