В районі завершено збирання ранніх зернових та зернобобових культур

Відділ агропромислового розвитку Голованівської райдержадміністрації повідомляє що на даний час в районі завершено збирання ранніх зернових та зернобобових культур. Так по всіх категоріях господарств намолочено 99 405т зерна на площі 25 106 га при середній врожайності 39,6 ц/га, що є вищою за середню врожайність по області яка становить 38,7 ц/га. По обсягах валового збору ранніх зернових та зернобобових культур Голованівський район посідає п’яте місце в області.
Крім того сільськогосподарські підприємства району продемонстрували майже по всіх ранніх зернових та зернобобових культурах вищі показники по врожайності в порівнянні до минулорічних, тільки урожайність озимої пшениці залишилась майже на рівні 2015 року. Так гороху було обмолочено на площі в 2 608 га при середній урожайності 37,7 ц/га; ярого ячменю обмолочено на площі 473 га при середній урожайності 34,2 ц/га; озимого ячменю зібрано з площі 3195 га де середня урожайність становить 37,1 ц/га; озимої пшениці зібрано на площі 13297 при середній урожайності 43,2; озимого ріпаку зібрано на площі 100 га при урожайності 20,1ц/га.
На даний час в районі триває підготовка площ під посів озимих культур.