Святкові заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня!

Березень – перший місяць весни – це весна світла. Це не тільки відблиск крижинок і приліт перших птахів, це початок тепла, краси і кохання. Коли настає весна і на вулицях з`являються перші весняні квіти, в кожному домі, в селі і в місті відзначається велике свято – Міжнародний жіночий день – 8 березня.
         Зі святом 8 березня щирих поздоровлень заслуговують наші найближчі люди – мама, бабуся, сестра, дружина. Але, в цей день, хочеться привітати та висловити подяку матерям прийомних сімей, опікунам та піклувальникам. Неможливо переоцінити роль тих жінок, які виховують не лише своїх діточок, але й дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

06 березня 2019 року в будинку дитячої юнацької творчості відбулося свято присвячене Міжнародному жіночому дню. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів. Дітки подарували чудовий концерт. Своїми запальними танцями, піснями, вони вітали мам, бабусів, сестричок, учителів. У це прекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів. Також, дітки з великим захопленням взяли участь у майстер-класі з виготовлення орхідей, які були подаровані матерям.

По закінченню свята в рамках акції «Діти – дітям» було відвідано дитяче відділення Голованівської центральної лікарні, в якій перебувають діти, які опинилися у складних життєвих обставинах та вручено солодощі приготовлені дітками, які виховуються у прийомній сім’ї.

Збільшити шрифт
A- A A+