Служба зайнятості пропонує безробітним стати майстрами візажу

Зараз індустрія краси набирає темпи семимильними кроками. Тренди кольорів, форм, різноманітні косметичні інновації і т.д. Ще близько 10-15 років тому професія візажиста не була такою популярною.

Головне завдання візажиста – не лише створити певний образ, але підкреслити переваги обличчя людини і приховати недоліки. Працюючи з обличчям, візажист повинен враховувати природні дані клієнта, знати, що потрібно підкреслити за допомогою макіяжу, а що приховати. Фахівець повинен знати, які кольори і текстури підходять даному типу зовнішності, є доречними для певного періоду, року, події. Сучасний візажист повинен бути не тільки художником, але і трохи хіміком, тобто розбиратися в складі косметичних продуктів, які він буде наносити на обличчя свого клієнта. У наш час орієнтуватися на бренд косметики – мало, потрібно знати з чого цей бренд «варять».

У березні поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості безробітних громадян професії «візажист», що є затребуваною на регіональному ринку праці. Навчання розпочинається з                      13 березня поточного року, термін навчання 5,3 міс.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила професія «візажист», за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, а також філій обласного центру зайнятості.