Перше засідання нового складу Громадської ради при Голованівській районній державній адміністрації

14 березня 2019 року відбулося перше засідання нового складу Громадської ради при Голованівській районній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26 лютого 2019 року 72-р. Першим питанням порядку денного було обрання голови, заступника та секретаря Громадської ради при райдерждадміністрації. Відкритим голосуванням, одноголосно, було обрано головою Громадської ради при Голованівській райдержадміністрації – Тріщенко Людмилу Миколаївну, голову районної профспілкової організації працівників культури, заступником – Лівітчука Анатолія Федоровича, голову районної організації ветеранів України, секретарем – Пухнату Юлія Миколаївну, головного спеціаліста відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

На засіданні було затверджено Положення про Громадську раду, Регламент Громадської ради при Голованівській районній державній адміністрації та Орієнтовний план роботи Громадської ради при райдержадміністрації на 2019 рік з урахуванням пропозицій.

Голову Громадської ради Тріщенко Л.М. буде введено до складу колегії районної державної адміністрації.