Підведення підсумків в медичній галузі району

06 лютого 2019 року у сесійній залі районної ради проведено конференцію працівників закладів охорони здоров’я «Про підсумки діяльності закладів охорони здоров’я Голованівського району за 2018 рік».

На конференцію були запрошені голова районної державної адміністрації О.Голімбієвський, голова районної ради Б.Кучмій, заступник голови районної державної адміністрації О.Бугаєнко.

Розпочали робот з перегляду відеофільму про розвиток медичної галузі району з 2015 року по даний час.

Прозвітували про роботу галузі у 2018 році та окреслили завдання і перспективи на 2019 рік головний лікар ЦРЛ В.Піддубна, головний лікар КНП «Голованівський ЦПМСД» М.Фоменко, завідуюча філією Голованівськї ЦРЛ в смт.Побузьке О.Терещенко. Аналізуючи роботу доповідачі зупинився як на досягненнях так і на проблемних питаннях галузі охорони здоров’я та завданнях щодо їх вирішення.

За підсумками наради виступили голова районної державної адміністрації О.Голімбієвський, голова районної ради Б.Кучмій. За їх словами, медична галузь району стоїть на порозі чергових реформ, що лише спільними зусиллями влади, громади та медичних працівників можливе покращення надання медичних послуг населенню району.