Проведений профінформаційний семінар з безробітними на тему «Легальна зайнятість населення»

У Голованівській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості 14 березня 2019 року проведений профінформаційний семінар з безробітними на тему «Легальна зайнятість населення» за участю головного державного інспектора Управління держпраці в Кіровоградській області Коломійчук Олени Вікторівни. Розпочав семінар провідний юрисконсульт Голованівської районної філії Запорожчук Ярослав Дмитрович. При обговоренні теми семінару юрисконсультом було висвітлено актуальні питання легальної праці та порядок дій при надходженні інформації про не зареєстровану найману працю. Також присутніх було поінформовано про своєчасне надання безробітними інформації про можливість свого працевлаштування. Олена Вікторівна звернула увагу присутніх на питання захисту прав працівників, своєчасності та повноти виплати заробітної плати, дотримання державних гарантій працівників, належного оформлення трудових відносин та недопущення нелегального працевлаштування. Окрему увагу інспектор приділила видам відповідальності за порушення законодавства про працю та сумам штрафів у випадку виявлення порушень трудового законодавства. Наприкінці заходу інспектором була дана відповідь на всі запитання слухачів.