До місцевих бюджетів території обслуговування Голованівського управління за два місяці надійшло 111,8 млн. грн. податків

Упродовж січня-лютого 2019 року Голованівським управлінням ГУ ДФС у Кіровоградській області до місцевих бюджетів мобілізовано 111,8 млн. грн., що на 14,9 млн. грн. або на 115,4 відсотків більше, ніж за відповідний період 2018 року.

Найбільшу питому вагу в надходженнях до місцевих бюджетів, а це 56,4відс. займає податок на доходи фізичних осіб. З початку року надійшло 63,1 млн. грн. податку, у зрівнянні з аналогічним періодом 2018 року надходження зросли на 9,2 млн. гривень. Сплачується цей податок із розрахунку 18 % від заробітної плати. Надходження саме податку на доходи фізичних осіб є показовим для розвитку  регіону. Тому дуже важливо, щоб роботодавці дотримувалися усіх вимог трудового законодавства –  офіційне оформлення співробітників, своєчасна виплата заробітної плати, недопущення її виплати у  “конвертах” тощо.

Крім того, до місцевого бюджету з початку року надійшло: єдиного податку – 23,3млн.грн., плати за землю юридичними та фізичними особами – 20,2млн.грн., податку на нерухоме майно – 1,4 млн. гривень.

Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області