Про відповідальність за порушення законодавства про охорону тваринного та рослинного світу

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації повідомляє що минулого року були прийняті Закони України, які посилювали відповідальність за порушення законодавства про охорону тваринного та рослинного світу.
Зокрема, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» (№ 322 – VIII від 9 квітня 2015 року) були внесені зміни до статті 39 Закону України «Про тваринний світ». Де частина п’ята викладена в наступній редакції:
«у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення раллі та інших змагань на транспортних засобах)».
В зв’язку з цим, звертаємо увагу на необхідність неухильного виконання вимог частини п’ятої статті 39 Закону України «Про тваринний світ» підприємствами, установами, організаціями і громадянами при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу.

Збільшити шрифт
A- A A+