Окремі показники щодо стану пенсійного забезпечення та захисту прав застрахованих осіб по території м. Кропивницький станом на 1 березня 2019 року

станом на 1 березня 2019 року

Чисельність пенсіонерів

(на 01.03.2019 р.)

особа

Середній розмір пенсії

(на 01.02.2019 р.)

по території:

по області

3 003,30

2 718,80

грн.

Кількість новостворених робочих місць (у січні 2019р.)

робочих місць

Середньооблікова чисельність працюючих

(по звітах січня 2019 р)

осіб

Нарахований фонд оплати праці

(за січень 2019 р.)

524 653,0

тис. грн.

Чисельність найманих працівників, які отримують заробітну плату менше законодавчо встановленого мінімуму

(за січень 2019 р.)

особи

Найбільші підприємства, по яких виявлено недотримання норм законодавства про працю в частині мінімальної заробітної плати по звітності за грудень 2018 р.: ТОВ “АТП – 2004”, ТОВ “Вересень плюс”,ПП “Урса Транс”, Кіровоградська міська юридична консультація, ФОП Лозова Н.П., ФОП Свинар І.В., дочірнє підприємство “Кіровоградський облавтодор”, незалежна релігійна громада християнської харизматичної церкви (повного Євангелія) “Перемога”, ТОВ “Уден - Україна”, ПП “СТ-Сервіс”, ФОП Нестеренко Т.І., ФОП Щерба М.Ю., ПАТ“Науково – виробниче підприємство “Радій”, Кіровоградська обласна організація українського товариства мисливців і рибалок, ДП “Підприємство державної кримінально – виконавчої служби України (№6), дочірнє підприємство “Кіровоградський облавтодор” ТОВ “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України”, ТОВ фірма  “Емпілс –лтд”, кредитна спілка “Гаранта”, ТОВ “Сальве”.

Керівники, які отримували заробітну плату менше мінімального рівня по звітності за грудень 2018 р.: фірма “Емпілс – Лтд” у формі ТОВ (Паніотов Борис Федорович); мале підприємство “Кедр” у формі ТОВ (Богушевський Василь Петрович; ТОВ “Експертно правова консалтингова компанія “Юрекс” (Тєрєхов Олег Анатолійович); кредитна спілка “Гаранта” (Балабанова Надія Юріївна); ТОВ “НВП Промприбор” (Різдвянський Дмитро Сергійович); ТОВ “Укр транс енерго ресурс” (Кадет Микола Миколайович); ПП “Фартовий” (Сухоручко Анастасія Олександрівна); ТОВ “Техно – регіон”(Красненко Максим Володимирович); ПП “Кіровоградська компанія інвестиційного будівництва Кіровоградінвестбуд” (Шмідт Віктор Федорович); ТОВ “Будремконсалт” (Місюра Едуард Євгенійович); ПП “Помічник -91” (         Ісаченко Михайло Григорович); незалежна релігійна громада християнської харизматичної церкви (повного Євангелія) “Перемога” (Демидов Юрій Миколайович).

Заборгованість до бюджету Пенсійного фонду України підприємств, що розташовані на території, всього

(станом на 01.03.2019 р.)

14 152,9

тис. грн.

в т.ч. по пільговій пенсії

по страховим внескам

4 157,2

9 995,7

тис. грн.

Перелік найбільших підприємств, які мають економічно-активний борг: комунальний заклад “Кіровоградська міська лікарня швидкої допомоги”-125,8 тис. грн.; комунальний заклад “Центральна міська лікарня м Кіровограда” – 139,0 тис.грн., ПАТ “Пересувна механізована колона №140” – 51,6 тис. грн.;комунальний заклад “Поліклінічне об’єднання м. Кіровограда”- 27,9 тис. грн., державний заклад “Спеціалізована медико-санітарна частина №19”- 34,9 тис. грн.