За I квартал 2019 року платники податків Голованівського управління сплатили 9,4 млн. гривень військового збору

Впродовж січня-березня 2019 року платники податків Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області сплатили до державного бюджету 9,4 млн. гривень військового збору. Цьогорічний показник на 132,9відс. перевищує надходження відповідного періоду минулого року, а додаткова сума складає 2,3 млн. гривень.

Військовий збір це податок, який було введено на фінансування потреб Збройних сил України.

Платниками військового збору є фізичні особи - резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Ставка військового збору складає 1,5% від об’єкту оподаткування. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків. Військовий збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. Зокрема, до таких доходів належать заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, орендна плата, виплата дивідендів, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна та інші доходи.

Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області