Центром обслуговування платників Голованівської ДПІ за січень - березень 2019 року надано 1455 адміністративних послуг

У Центрі обслуговування платників Голованівської ДПІ Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області для платників податків та громадян надається повний спектр адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг. Тут здійснюється прийом звітності та вхідної кореспонденції.

Протягом січня – березня 2019 року Центр обслуговування платників Голованівської ДПІ надав платникам податків – підприємцям, юридичним особам, а також пересічним громадян 1455 адміністративні послуги.

Найпопулярнійшою є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків із Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Так, впродовж січня - березня 2019 року в Центрі обслуговування платників реєстраційний номер облікової картки платника податків отримали 463 громадян. Також, видано 482 відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, 181 довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію), 171 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби, надано послуг з реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 38; реєстрації платником єдиного податку – 27; надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 40 та інші.

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників Голованівської ДПІ Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області знаходиться за адресою: 26500, Кіровоградська обл., cмт. Голованівськ, вул. Паркова, 11.

Звертайтеся у робочі дні з 9 год.00 хв. до 18 год.15 хв. (у п’ятницю з 9 год.00 хв. до 17 год. 00 хв.), перерва: з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хвилин.

Голованівське управління

ГУ ДФС у Кіровоградській області