Проведення комплексу весняно – польвих робіт у 2016 році

23 лютого 2016 року в районному будинку культури відбулася кущова нарада за участю голови райдержадміністрації Голімбієвського О.Д. та  директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Коренюка С.Ю.  на тему: «Проведення комплексу весняно – польвих робіт у 2016 році».
На нараді були присутні представники Вільшанського, Гайворонського, Голованівського, Новоархангельського, Ульянівського районів, керівництво  департаменту агропромислового розвитку,науковці ДУ «Держгрунтохорона», Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції, державної фітосанітарної інспекції області,  перший заступник голови райдержадміністрації Копієвський М.Д., начальник податкової інспекції Поліщук Т.А., начальник відділу статистики Кублик І.В., представники банківських установ та інші.
Нараду відкрив директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Коренюк С.Ю. З вступним словом до аграріїв, що були присутні на вказаному заході виступив голова райдержадміністрації Голімбієвський О.Д., який проінформував про стан справ в агропромисловому комплексі   району та  охариктизував його економічні та виробничі показники.
Під час наради  директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Коренюк С.Ю.  ознайомив присутніх з  підсумками роботи агропромислового розвитку області та основні виробничі завдання щодо ресурсного та технологічного забезпечення весняно-польових робіт в 2016 році.
Наукові співробітники ознайомили про стан посівів озимих культур, агротехнологічний комплекс догляду за посівами озимих культур – фактор збереження і підвищення врожайності зерна, особливості проведення весняно-польових робіт в умовах 2016 року, систему насінництва як запоруку високих врожаїв, технологічні та сортові особливості підвищення продуктивності ранніх ярих колосових та зернобобових культур, раціональне використання добрив та регулювання врожайності зернових культур і родючості ґрунтів, техніку безпеки при роботі з засобами захисту рослин в період проведення весняно-польових робіт, роль нових сортів рослин і високоякісного насіння у формуванні стабільно високих врожаїв сільськогосподарських культур.
Також на нараді обговорювалось не менш важливе питання, як    попередження виробничого травматизму в агропромисловому комплексі. Представники банківських установ  ознайомили аграїв з умовами кредування аграрних підприємств .
Кущова нарада, яка відбулася в Голованівському районі несла інформаційний характер щодо стану справ в області у 2015 році. Аграгіям було розяснено стан посіву озимих культур та агротехнічні заходи, які необхідно провести протягом найближчого часу. Крім цього розглядалось питання посіву ярих  сільськогосподарських культур та агротехнічні заходи, які необхідно провести під час весняно- польових робіт у 2016 році .
 На завершення наради   директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Коренюк С.Ю. та голова райдержадміністрації Голімбієвський О.Д., подякували  присутнім за участь у нараді та побажали  сприятливої погоди та  добрих врожаїв.