Виїзна акція центру зайнятості

11 квітня 2019 року фахівці Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості організували для учнів Шепилівської філії Голованівського ліцею Голованівської РДА , виїзну акцію для учнівської молоді. Молодій людині, обираючи свій майбутній професійний шлях, важко зорієнтуватися у безмежному світі сучасних професій, формуванні уявлень та оцінюванні своїх уподобань, здібностей та можливостей. З метою допомогти молоді обрати саме ту професію, яка принесе моральне та матеріальне задоволення, а також користь суспільству фахівці з профорієнтації ( фахівець Лісніченко Н.І. та заступник начальника відділу Голованівської районної філії Слободянюк І.В.) провели ряд профорієнтаційних заходів для учнів 8 та 9 класів, зокрема рубрика «Ми обираємо-нас вибирають». Стисло ці аспекти професійного плану можна визначити формулою вибору сфери діяльності :ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА. Молодь була ознайомлена з барометром професій, професіями, які користуються попитом на ринку праці,можливостями здобуття професій за короткий час та послугами служби зайнятості.Проведена групова консультація із застосуванням психодіагностичного тестування для визначення свідомого вибору професій і підбору місця роботи для людини за Є.О.Климовим. Ознайомлено учнів з новою послугою служби зайнятості веб-базова платформа «Моя Професія»- консультаційна мережа. 2 учні - учасники виїзної акції 9 класу надали згоду пройти онлайн тестування та записалися для отримання коду доступу до сторінки запуску тестів.

Наприкінці зустрічі старшокласники зробили висновок, що кожен сам обирає для себе шлях до самореалізації, потрібно лише активізувати свій внутрішній потенціал та визначити  пріоритети в житті.