Про збирання ранніх зернових та зернобобових культур

Станом на 07.08.2015 року завершилось збирання ранніх зернових та зернобобових культур. Згідно оперативної інформації отриманої від сільськогосподарських підприємств району  намолочено озимого ріпаку  275 тонн урожайність 16,9 ц/га.
Всього ранніх зернових та зерно бобових зібрано 22183 га намолочено понад 83 тис. тонн при середній врожайності 37,9 ц/га в тому числі озимої пшениці 60,2 тис. тонн при середній урожайності 43,1 ц/га, озимого ячменю зібрано 14,3 тис. тонн, урожайність 31,4 ц/га, ярого ячменю намолочено  7,2 тис. тон, урожайність 28,0 ц/га. Крім цього підприємствами та населенням району вирощувались інші культури у незначній кількості.
Цими днями в районній державній адміністрації відбулась нарада на якій аналізували показники діяльності сільськогосподарських підприємств та керівникам агроформувань доводилось завдання обласної влади стосовно підвищення заробітної плати працівникам до належного рівня.