«Стоп наркотики. Кольори життя.»

На жаль, кількість українців, які мають справу з наркотиками, щоденно збільшується. 70% наркоманів – це молодь віком до 25 років. Саме підлітковий вік є найнебезпечнішим періодом для утворення шкідливих звичок, таких як алкоголізм, тютюнопаління та наркоманія. Як правило, молодь вперше починає приймати наркотики «за компанію». Та більшість навіть не усвідомлює, на що себе наражає. Тому завданням суспільства та держави є профілактична робота щодо протидії поширенню наркотиків.

17 квітня 2019 року з метою профілактики наркоманії та пропаганди здорового способу життя фахівцями Голованівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено заходи для учнів професійно-технічного училища № 38.

В зазначених заходах також прийняли участь: співробітники Голованівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області та фахівці Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД).

Фахівці районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели зі учнями ПТУ №38 бесіди на теми «Наркотики та наслідки їх вживання», «Обирай здоровий спосіб життя». Також було здійснено тестування «Молодь і вживання наркотиків», направлене на визначення рівня обізнаності молоді щодо проблеми наркоманії та особистого ставлення кожного учня до цієї проблеми. В ході роботи було надано буклети, листівки відповідної тематики для формування здорового способу життя.

Крім того в селищному парку спільно з працівниками Центу пробації, Центру БВПД та учнями ПТУ №38 була проведена акція «Кольори життя», де учасники акції залишили відбитки своїх долонь в знак зафарбовування сірого, одноманітного життя з наркотиками, яке веде в безодню, та відкриття переваг нового різнокольорового життя без наркотиків з зовсім іншими почуттями та цінностями. В знак підтримки акції, протягом дня учасники виявили бажання носити кольорові стрічки щоб виразити свій протест проти поширення наркоманії.

Збільшити шрифт
A- A A+