Засідання архітектурно-містобудівної ради

07 квітня 2017 року відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Голованівської районної державної адміністрації, розглядалося два ключових питання про надання вихіднихданих та коригування генерального плану смт Голованівськ,  також  представив проект детального плану територіїземельної ділянки для будівництва цеху екстракції по вул. Матросова в смт Голованівськ Голованівського району Кіровоградської області ТОВ «Відродження».
Пенязь Ю.О. - член Кіровоградської обласної організації національної спілки архітекторів України представив модель перспективного розвитку селища Голованівськ, наголосив на те, що при розробці генерального плану смт Голованівськ є дуже важливим питання надання вихідних даних в розділі «Схема вулично-дорожньої мережі, селищного та зовнішнього транспорту» у відповідності до «Проекту районного планування Голованівського району» та «Схеми Кіровоградської області». По другому питанню він проінформував щодо проекту детального плану території земельної ділянки для будівництва цеху екстракції по вул. Матросова в смт Голованівськ Голованівського району Кіровоградської області  ТОВ «Відродження». За результатами розгляду та при обговоренні внесені пропозиції:  рекомендувати Голованівській селищній раді погодити, після проведення громадських слухань та обговорень проект детального плану території земельної ділянки для будівництва цеху екстракції по вул. Матросова в смт Голованівськ Голованівського району Кіровоградської області, ТОВ «Відродження».