Однією з соціальних послуг державної служби зайнятості є організація громадських робіт, до участі у яких залучаються безробітні, що перебувають на обліку в центрах зайнятості.

Щороку в бюджетах сільських рад передбачаються кошти на оплату праці безробітних громадян, які будуть залучатися до участі в громадських роботах.

Так протягом січня – березня 2019 року до громадських робіт було залучено 24 безробітних. Активну участь взяли Вербівська, Молдовська, Лебединська сільські ради.

Безробітні виконували роботи щодо благоустрою територій населених пунктів, місць поховання загиблих захисників Вітчизни, упорядкування кладовищ тощо.

Крім того, безробітні отримують додаткові переваги, а саме: період участі в громадських роботах зараховується до страхового стажу, оскільки із заробітної плати осіб сплачується єдиний страховий внесок.

Для роботодавців організація громадських робіт – перспективний напрям взаємовигідної співпраці зі службою зайнятості, адже вони мають можливість зекономити власні кошти та залучити необхідну додаткову робочу силу до виконання нагальних другорядних робіт.

Загалом спочатку року до громадських та тимчасових робіт було залучено 179 чоловік, які перебувають на обліку в Голованівській районній філії Кіровоградського ОЦЗ.