16 квітня   в рамках проведення обласної Декади профорієнтаційних майстер-класів для молоді Голованівська районна філія Кіровоградського ОЦЗ разом з учнями 9-го та 5-го класів Голованівського ліцею « ім.. Т. Г. Шевченка» ПАК завітали на день відкритих дверей на виробництві ТОВ «Відродження».

ТОВ «Відродження» постійно прагне до процвітаючого майбутнього завдяки його керівництву та працівниками, які віддають усі свої сили, знання, енергію для розбудови та розвитку підприємства. ТОВ «Відродження» - одне з провідних виробників нерафінованих олії та жирів на Кіровоградщині.

Привітно зустріла учнів директор Броніслава Вікторівна, яка ознайомила школярів з роботою товариства з усіма етапами виготовлені олії від початку до кінця, з основними напрямками діяльності, перспективами розвитку, умовами праці та соціальними гарантіями для трудового колективу. Продовжилася екскурсія виробничими цехами та складом готової продукції, де учасники заходу мали змогу на власні очі побачити весь процес виготовлення олії та отримати відповідь на всі свої запитання.

Заступник начальника відділу Голованівської районної філії Ірина Слободянюк висловила подяку керівництву ТОВ «Відродження» за цікаво проведену екскурсію.