Інформацію для учасників АТО, молодих спеціалістів, осіб які проживають або переселяються у сільську місцевість та які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб

Відділ регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунальногогосподарства райдержадміністрації надає інформацію для учасників АТО, молодих спеціалістів, осіб  які проживають або переселяються у сільську місцевість та які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб.
  Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» створений у 1998 році Кіровоградською обласною державною адміністрацією для поліпшення житлових умов населення в сільській місцевості.
  Державні пільгові кредити надаються під 3% річних строком до 20 років, а молодим сім’ям (подружжя, в якому вік чоловіка та дружини не перевищує 35 років) до 30 років на наступні види кредитування:
Будівництво                                до 300,0 тис.грн.
Придбання житла                      до 200,0 тис.грн.
Реконструкція та добудова  до 150,0 тис.грн.
Альтернативне опалення, підключення газо-, водо-, електромереж – до 50,0 тис.грн.
Основними критеріями для отримання державного пільгового кредиту є працевлаштування та проживання у сільській місцевості.
У першочерговому порядку мають право на отримання державного пільгового кредиту, учасники АТО, індивідуальні забудовники для завершення раніше розпочатого будівництва та молоді спеціалісти,
які працюють на підприємствах, в установах та організаціях, які постійно проживають (або переселилися для постійного  проживання),будують об’єкти кредитування в сільській місцевості і працюють в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, в особистих селянських господарствах, інших господарських формуваннях, що функціонують у сільській місцевості, соціальній сфері села, а також на підприємствах, в установах та організаціях переробних і обслуговуючих галузей агропромислового комплексу, навчальних закладах, закладах культури та охорони здоров’я, розташованих      в межах району, а також особи, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини І статті 6 та абзацу четвертого пункту І статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та громадяни України, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб.
Більш детальну інформацію Ви можете знайти на сайті або зателефонувавши до обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.
http//v-dim.in.ua
тел (0522)  24-46-93