Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року  №309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті  для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу» за принципом «гроші ходять за людиною», що дозволить забезпечити адресність , прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

Згідно Порядку  для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один з батьків дитини чи її законний представник подає до  місцевого органу соціального захисту населення заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу. Разом із копіями необхідно додати:

 - паспорт громадянина України або свідоцтво про народження, або інший документ, що посвідчує особу дитини;

 - індивідуальну програму реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

- виписку з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого .

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації.

Відшкодування вартості реабілітаційних заходів для дітей здійснюється місцевим управлінням в межах бюджетних коштів шляхом їх безготівкового перерахування реабілітаційним установам як оплати за надані послуги відповідно до укладених договорів на підставі актів наданих послуг.

Для детального роз’яснення необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Голованівської райдержадміністрації за адресою смт. Голованівськ, вул. Соборна 23, каб. № 5, тел. 2 10 98.

Збільшити шрифт
A- A A+