Будьмо здорові разом!

Всі ми хочемо бути здоровими, дихати чистим повітрям і не боятися хвороб. Та поряд живуть люди, яких спіткала важка хвороба – туберкульоз. Це захворювання не обходить стороною ні бідних, ні багатих, ні дорослих, ні дітей. Туберкульоз є однією із десяти основних причин смертності у світі.

Тому фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 25 квітня 2019 року провели серед жителів смт Голованівськ акцію «Будьмо здорові разом!».

Ця акція направлена на поширення інформації про туберкульоз. В ході її проведення було розповсюджено буклети та листівки з питань профілактики туберкульозу та популяризації здорового способу життя. Крім того на дошці оголошень розміщено плакат відповідної тематики.

Також фахівці Центру провели опитування серед населення щодо поінформованості щодо шляхів передачі туберкульозу та основних симптомів захворювання.

Всім учасникам акції було наголошено, про необхідність щорічного проходження флюорографії, яка може допомогти захистити себе від цієї небезпечної хвороби. Адже туберкульоз виліковний тільки за умови своєчасного виявлення.

Збільшити шрифт
A- A A+