Про проведення нарад з суб’єктами містобудування щодо запуску електронної адміністративної послуги

24 липня 2015 року відповідно листа облдержадміністрації від 22.07.2015 №01-18/817/3 та протокольного доручення за результатами наради у голови облдержадміністрації від 23.07.2015 №01-26/161/1 проведено нараду з суб’єктами містобудування щодо запуску електронної адміністративної послуги. Всі учасники наради схвалили роботу Реєстру повідомлень та декларацій про початок підготовчих робіт та початок будівельних робіт й чекатимуть аналогічного реєстру  по готовності об’єктів до експлуатації.
Було також висвітлено інформацію щодо, так званої, «будівельної амністії». Перелічено перелік необхідних документів та найголовніше для громадян – відсутність штрафних санкцій за порушення містобудівного законодавства. Також Шаповал І.Г. підготувала матеріал для газет «Вісник Голованівщини» та «Чисте джерело» по вище зазначеному питанню.