Оголошення про громадські слухання щодо розробки генерального плану с. Ємилівка та селища Ємилівка Голованівського району Кіровоградської області.

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Ємилівська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Генеральний план с. Ємилівка та селища Ємилівка Голованівського району, Кіровоградської області».

Замовник містобудівної документації – Ємилівська сільська рада.

Розробник містобудівної документації – ТОВ «УКРНПІЦИВІЛЬБУД» юридична адреса вул. Волошкова, 28А, с. Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинський район, 08131.

Підстава для розроблення: рішення сесії Ємилівської сільської ради №113 від 06.11.2018 року.

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: с. Ємилівка, вул. Центральна - 34 приміщення сільської ради в період з 27 Квітня по 27 травня 2019 року.

Громадські слухання відбудуться 10 Травня 2019 року о 11 год. 00 хв. за адресою: с. Ємилівка вул. Центральна – 34 (приміщення сільської ради).

Генеральний план визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища історичних населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території. Генеральний план населеного пункту складається з текстових та графічних матеріалів.