Час невблаганний, тому дуже доречний кожен знак уваги, кожен уклін усім, хто кував перемогу у жорстоких боях на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, виніс важкі роки окупації, хто піднімав з руїн та відроджував наш рідний край.

Тому, 7 травня 2019 року, напередодні всенародного свята Дня Перемоги фахівці районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді із залученням учнів-волонтерів Голованівського ліцею імені Т.Г. Шевченка завітали до ветеранів Другої світової війни, які проживають у смт Голованівськ.

Ветеранам війни висловили найщиріші слова подяки за проявлені мужність та героїзм, самовіддану працю, патріотичне виховання молоді та вручили гостинці. Крім того фахівці поцікавились індивідуальними потребами ветеранів (необхідність лікування, допомоги по господарству, матеріальної та моральної підтримки).

В свою чергу ветерани розповідали про себе, своє життя, адже люди поважного віку не так часто бувають у центрі уваги, тому прагнуть спілкування та моментів радості. Діти з захопленням слухали розповіді ветеранів та з неприхованою цікавістю придивлялись до бойових відзнак, що рясніли на грудях героїв.