Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області повідомляє про результати кампанії декларування!

2 травня закінчилась кампанія декларування доходів громадянами, які отримували у 2018 році доходи від надання в оренду рухомого і нерухомого майна, продажу акцій і інших цінних паперів, отримали спадок, подарунки, іноземні доходи та інші доходи, що підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб, та доходи від осіб, які не є податковими агентами.

За результатами проведення деклараційної кампанії громадянами та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність до Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області подано 10220 декларацій про майновий стан та доходи, що на 115 декларації більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Найбільша кількість декларацій надійшла від громадян одноосібників – 9795.

Про це повідомила заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області Оксана Саратова.

Загальна сума задекларованого ними доходу становить 92313,3 тис. грн. До сплати нараховано 10563,3 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб  та 1080,4 тис. грн. військового збору.

Також в свою чергу нагадуємо, що попри завершення деклараційної кампанії, ще до кінця року громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки за наслідками 2018 року. На сьогодні таким правом вже скористалися 75 громадян, які знаходяться на обліку в Голованівському управлінні ГУ ДФС у Кіровоградській області.