Платники податків Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області сплатили 136,4 млн. гривень ЄСВ

За січень – квітень 2019 року платники податків Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області сплатили 136,4 млн. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Цьогорічний показник на 124,6 відс. перевищує надходження відповідного періоду минулого року, а додаткова сума складає 27 млн. гривень.
Зокрема, у квітні поточного року надходження склали 41,4 млн. грн., або 120,1відс. до доведеного індикативного показника та 140,8відс. до надходжень 2018 року.

Нагадаємо, що єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

Не сплачують за себе єдиного внеску підприємці (незалежно від системи оподаткування), які належать до осіб з інвалідністю, отримують пенсію за віком або досягли віку, визначеного ст.26 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, та отримують відповідно до Закону пенсію або соціальну допомогу. Зазначене звільнення не поширюється на осіб, які провадять незалежну професійну діяльність (адвокатів, нотаріусів, аудиторів тощо).