Платники податків Голованівського управління з початку року для підтримки армії сплатили 13 млн. гривень

Впродовж січня-квітня 2019 року платники податків Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області сплатили до державного бюджету 13,0 млн. гривень військового збору. Цьогорічний показник на 138,2відс. перевищує надходження відповідного періоду минулого року, а додаткова сума складає 3,6 млн. гривень.

За квітень 2019 року до державного бюджету надійшло 3,4 млн. грн. військового збору, що на 1,2 млн. грн. більше, ніж у квітні минулого року.

Нагадаємо, ставка військового збору становить 1,5% від суми доходів, що підлягають оподаткуванню. Його платниками є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.