Про забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Відповідно до Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 23 листопада 2016 р. № 854, органами соціального захисту населення проводиться забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Для взяття на облік для забезпечення путівкою громадянин, віднесений до категорії 1, один із батьків дитини з інвалідністю або особа, яка їх замінює, подають до органу соціального захисту населення:

1) для забезпечення громадянина, віднесеного до категорії 1:

заяву про взяття на облік для отримання путівки за формою, затвердженою Мінсоцполітики;

довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;

копію посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1;

копію паспорта.

2) для забезпечення дитини з інвалідністю та одного із батьків або особи, яка їх замінює:

заяву про взяття на облік для отримання путівки за формою, затвердженою Мінсоцполітики;

довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;

довідку для одержання путівки одним із батьків дитини з інвалідністю або особою, яка їх замінює, на санаторно-курортне лікування за формою 070/о (у разі наявності);

копію посвідчення дитини з інвалідністю;

копію посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1 , у разі наявності такого у одного з батьків дитини з інвалідністю або особи, яка їх замінює;

копію свідоцтва про народження або копію паспорта дитини з інвалідністю;

копію паспорта одного з батьків дитини з інвалідністю або особи, яка їх замінює;

довідку про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні / будинку осіб.

Забезпечення громадян, віднесених до категорії 1, та дітей з інвалідністю послугами на санаторно-курортне лікування проводиться з дотриманням вимог пункту 2 цього Порядку, тобто в межах виділених коштів пропорційно кількості таких громадян, які перебувають на обліку для отримання такого лікування.

Для забезпечення санаторно-курортними послугами постраждалих осіб за бюджетною програмою ,,Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” у 2019 році по управлінню соціального захисту населення Голованівської райдержадміністрації передбачено 21900 грн, що дасть змогу оздоровити 3 осіб 1 категорії.

Відповідно до «Програми соціального захисту малозабезпечених верств населення, інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Голованівського району на 2016-2020 роки» передбачені кошти на санаторно-курортне лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на загальну суму 30000 грн., що дасть змогу забезпечити санаторно-курортним лікуванням 3 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 2 категорії у 2019 році.

За більш детальнішими роз’ясненнями звертайтеся до управління соціального захисту населення Голованівської райдержадміністрації за адресою: смт. Голованівськ, вул. Соборна 23, або телефоном 3 01 12.

Збільшити шрифт
A- A A+