Патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Метою дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура») є виховання у юнаків та дівчат глибоких національно-патріотичних переконань, підготовка молоді до творчої праці, захисту своєї Батьківщини, виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної України на засадах козацького світогляду та здорового способу життя. Саме на такій основі пройшов триденний з’їзд учнів шкіл Голованівського району в с. Троянка.

До проведення заходів для учнів долучилися і фахівці Голованівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Так 16 травня 2019 року з учнівською молоддю на свіжому повітрі було проведено бесіди та вікторини на теми: «Шкідливі звички та їх вплив на організм людини», «Обирай здоровий спосіб життя», «Булінг: як захистити себе», «Наркотики та наслідки їх вживання». Крім того учасники заходів отримали буклети та листівки відповідної тематики.