Подаруйте дитині родину!

З нагоди Міжнародного дня сім'ї та з метою популяризації сімейних форм виховання, серед жителів смт. Голованівськ 20 травня 2019 року фахівці Голованівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели акцію «Подаруйте дитині родину!». В ході акції було розповсюджено буклети та листівки для підвищення рівня поінформованості населення щодо можливості створення прийомних сімей. На території селища розміщено плакати відповідної тематики.
Дана акція направлена на роз’яснення того, що найкраще середовище для життя і розвитку дитини – сім’я.
Кожна дитина має право на виховання в сімейному оточенні незалежно від того, чи може її біологічна родина забезпечити нормальні умови життя та виховання, чи батьки неналежним чином виконують свої обов’язки. Розвиток сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що в останні роки набув загальнодержавного значення, є життєво необхідною умовою виховання дітей, позбавлених можливості виховуватися в біологічній родині.
Усиновлення, опіка та піклування над дітьми, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу – перевірені часом форми сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Збільшити шрифт
A- A A+