15 травня весь світ відзначає Міжнародний День сім’ї

   Цього року 16 травня Голованівський центр соціальних служб для сім;ї, дітей та молоді відзначає День Матері та Міжнародний день сім’ї. В приміщенні Голованівського будинку дитячої та юнацької творчості, для прийомних сімей та патронатних вихователів відбувся святковий концерт під назвою «Земний уклін, матусенько тобі».

    Місяць травень щедрий на родинні свята. Щороку в другу неділю місяця ми традиційно святкуємо День матері, а 15 травня весь світ відзначає Міжнародний День сім’ї. Ці свята народилися з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу.

В ході урочистої частини з теплими словами привітань до присутніх звернулася директор Голованівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Довга Ольга Володимирівна, щиро подякувавши жінкам – берегиням за терпіння, витримку, мудрість, за ласку і тепло, якими вони зігрівають серця дітей.

   По завершені святкового концерту прийомних батьків та патронатних вихователів було запрошено на засідання круглого столу. На засідання круглого столу завітали представники управління соціального захисту населення, які детально розповіли присутнім про оздоровлення дітей. Батьки мали змогу отримати відповіді на всі запитання що їх цікавили. Також було обговорено проблемні питання щодо виховання дітей та проведено тест «Мій метод виховання». А діти в цей час брали участь у майстер-класі по виготовленню подарунків для мам, які потім їм подарували. Діти та батьки продовжили спілкування пригощаючись солодощами та кавою.

Збільшити шрифт
A- A A+