Профілактика соціально-небезпечних хвороб серед умовно засуджених

22 травня 2019 року з метою профілактики життєво небезпечних хвороб та пропаганди здорового способу життя фахівцями Голованівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено заходи для молоді яка перебуває на обліку Голованівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області та Голованівського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

В зазначених заходах також прийняли участь: співробітники Голованівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області та фахівець Голованівського районного центру зайнятості.

Фахівці районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели бесіди на теми «Шкідливі звички та їх вплив на організм людини», «Що потрібно знати про туберкульоз?». Також було здійснено тестування «Молодь і вживання наркотиків», направлене на визначення рівня обізнаності молоді щодо шкідливих звичок та особистого ставлення кожного до проблеми їх масового поширення серед молоді та «Дослідження темпераменту». В ході роботи було надано буклети, листівки відповідної тематики для формування здорового способу життя.