З початку року Голованівською районною філією КОЦЗ було проведено 20 семінарів

З початку року Голованівською районною філією КОЦЗ було проведено 20 семінарів «Легальна зайнятість», які відвідали майже 240 осіб з числа безробітних.

Сьогодні 23 травня семінар був проведений фахівцем філії Лісніченко Нелею Іванівною за участю Головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів Коломійчук Оленою Вікторівною.

Безробітні були ознайомлені з перевагами легальної зайнятості, порядком укладання трудових договорів, цивільно – правових угод, контракту, тощо, та види шахрайства при працевлаштуванні на Україні

Також Олена Вікторівна - головний державний інспектор ознайомила безробітних з окремим отриманням соціальних пільг, податковою знижкою на навчання, з відповідальністю роботодавців за порушення законодавства з легальної зайнятості. По завершенню семінару «Легальна зайнятість»

присутні могли отримати відповіді на хвилюючі їх запитання та роз’яснення з правових питань.