23 травня, у Голованівському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в області відбулася зустріч суб’єктів пробації, які проживають у районі, фахівців Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Серед питань, що обговорювалися в  ході зустрічі, - спектр послуг, що надає служба зайнятості клієнтам. «Спектр послуг служби зайнятості – дуже широкий та направлений на кінцеву адресну мету – працевлаштування кожної особи, яка хоче працювати, але активність самої особи – головне у процесі працевлаштування», - зазначили фахівці районної філії.

У свою чергу фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді поінформували присутніх про свою діяльність, спектр послуг, які надаються клієнтам, та спрямовані на повернення їх до самостійного загальноприйнятого соціально-нормативного життя в суспільстві.

Також цього дня фахівці обговорили спільні заходи, спрямовані на об’єднання зусиль для реалізації соціальних програм, для надання допомоги у виправленні осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, осіб, проведення соціально-виховної роботи з засудженими; здійснення соціального патронажу, підвищення професійної компетентності сторін з питань соціального супроводу/патронтажу та контролю за поведінкою цих громадян для забезпечення їх ресоціалізації.

«Наше завдання об'єднати зусилля всіх зацікавлених структур та допомогти цим громадянам знайти своє місце у суспільстві та стати на правильний правовий шлях», - наостанок сказала Криницька Ірина Аркадіївна районного відділу пробації.