Акція «Обміняй цигарку на цукерку!»

Сьогодні 31 травня Голованівський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить акцію в рамках Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням. Сьогодні вона проводиться під гаслом «Обміняй цигарку на цукерку!».Акція направлена на пропаганду здорового способу життя, адже натепер Україна, як ніколи, потребує здорових юнаків та дівчат – здорове покоління. Однією із шкідливих звичок є тютюнопаління, яке руйнує не тільки здоров’я людини, але й відчутно спустошує гаманець. І першочерговим завданням Центру було привернути увагу саме до цієї проблеми, адже головною проблемою  є вироблення власного відповідального ставлення до свого здоров’я та впливу шкідливих звичок, зокрема, паління.

Пересічним громадянам Голованівський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді роздавали цукерки в обмін на цигарку. В акції взяли участь жителі району та учні ПТУ № 38.