Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області про податковий борг...

Станом на 01 травня 2019 року загальна сума податкового боргу до бюджетів усіх рівнів по Голованівському управлінню ГУ ДФС у Кіровоградській області становить 148872,2 тисяч гривень. Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області наголошує, що без внеску кожного громадянина країна не може розвиватися в економічній, соціальній та політичній площині. Без надходжень до державної казни неможливо виплатити вчасно та в повному обсязі пенсії, заробітну плату, допомогу інвалідам, сиротам. Населення не може отримувати гарантії поліпшення життя, не буде зменшуватися безробіття, зовнішні та внутрішні борги держави, неможливо стабілізувати ціни на товари. Це все впливає на розвиток та становлення нашої молодої незалежної країни. А всі ми прагнемо жити в квітучій країні!

Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області акцентує увагу на важливості сплати податків та зборів!

В більшій мірі за рахунок вжитих податківцями заходів зі скорочення податкового боргу, упродовж січня - квітня ц.р. відбулося скорочення суми такого боргу до місцевого бюджету на 693,2 тис. грн, або 5,3 відсотків.

Звертаємо увагу, що інформація про суб’єктів господарювання, в тому числі фізичних осіб-підприємців, які мають податковий борг, розміщена на офіційному сайті (веб-порталі) Державної фіскальної служби України на Головному порталі у розділі «Довідники, реєстри, переліки» підрозділі «Переліки» за адресою: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/pereliki-/.