Податківці Голованівського управління ДФС у Кіровоградській області нагородили школярів дитячої школи мистецтв

Нещодавно відбулось відзначення дітей, твори яких брали участь у ІІ етапі конкурсу дитячої творчості "Податкова абетка" та "Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи", який проводився в рамках Всеукраїнського конкурсу "Податківець майбутнього" за ініціативи Університету Державної фіскальної служби України.

Як відмітила начальник Голованівського управління ДФС у Кіровоградській області Тетяна Поліщук, метою цього конкурсу є популяризація податкової та митної грамотності, сприяння творчому підходу до виховання та формування свідомого ставлення до сплати податків у дітей та молоді шкільного віку, налагодження партнерських відносин між податківцями та майбутніми платниками податків.

Активну участь у мистецькому заході прийняли 10 школярів Голованівської районної дитячої школи мистецтв – ними надано 13 робіт.

Всім учасникам конкурсу було вручено від Університету альбоми для малювання та олівці. Керівника гуртка - Валентину Клименко, нагороджено кубком та дипломом в номінації «За організаторські здібності».

Від керівництва Головного управління ДФС у Кіровоградській області всіх учасників конкурсу було нагороджено заохочувальними подарунками за старанність та активну участь.

В свою чергу, керівник податкової служби Голованівщини подякувала директору та керівнику гуртка, нагородивши районну дитячу школу мистецтв цінним подарунком та солодощами.

Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області