Вчора, 4 червня 2019 року, Голованівською ДПІ спільно з головним офісом Голованівського управління Головного управління ДФС у Кіровоградській області та Голованівською районною радою проведено семінар-нараду з головами, секретарями та землевпорядниками органів місцевого самоврядування Голованівського району. Метою проведення такої зустрічі було обговорення проблемних питань щодо прийняття рішень по місцевих податках та зборах на 2020 рік.

Засідання проведено за участі начальника Голованівського управління ГУ ДФС в області Тетяни Поліщук, начальника Голованівської ДПІ Олени Загородньої, заступника начальника – начальника відділу оподаткування фізичних осіб Оксани Саратової, заступника начальника – начальника відділу податків і зборів з юридичних осіб Антоніни Курко, спеціалістів відділу адміністрування податків і зборів фізичних осіб та начальника відділу юридичного забезпечення Голованівської районної ради Алли Ковтун.

В ході заходу було роз’яснено основні аспекти щодо об’єктів оподаткування, платників податків і зборів, розміри ставок, пільги, податкові періоди та інші обов’язкові елементи, які слід врахувати при прийнятті рішень про встановлення місцевих податків та зборів.

При цьому було акцентовано увагу, що для забезпечення виконання функцій держави, створення належного життєвого середовища для населення, органи місцевого самоврядування повинні мати достатні фінансові ресурси, основу яких складають кошти відповідних бюджетів.

На завершення заходу учасники отримали відповіді на проблемні питання, що їх цікавили.