ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ !

Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області нагадує, що з 2 травня 2019 року вступили у дію  нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.

При цьому повідомляємо, що казначейством України зафіксовано значну кількість випадків сплати коштів з єдиного внеску на старі,заблоковані рахунки, відкриті на балансі ГУДКСУ,

Звертаємо особливу увагу на те, що сплата коштів єдиного внеску має відбуватись виключно на рахунки, які відкриті територіальним органам ДФС відповідно до адміністративно-територіальних одиниць, на яких зареєстровані платники податків.

При цьому наголошуємо, що кошти ,сплачені платниками на старі рахунки по зарахуванню єдиного внеску , не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам,як нез»ясовані надходження.

Реквізити відкритих нових рахунків 3719 розміщено на суб-сайті територіальних органів ДФС у Кіровоградській області за посиланням:  http://kr.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/ та можливо отримати в Голованівському управлінні ГУ   ДФС у Кіровоградській області за адресою: смт.Голованівськ вул..Паркова,11 каб.10