координаційна комісію з питань призначення та надання всіх соціальних виплат та пільг

4 червня 2019 року заступник голови районної державної адміністрації Ольга Бугаєнко провела чергове засідання координаційної комісії з питань призначення та надання всіх соціальних виплат та пільг.

У роботі комісії взяли участь спеціалісти управління соціального захисту населення райдержадміністрації, представники районного центру зайнятості населення в районі та інших структурних підрозділів адміністрації.

Під час засідання було розглянуто 6 заяв, що стосувалися призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, заяви про включення інформації до ЄДАРП та надання пільг за фактичним місцем проживання пільговиків, а також заяви на призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо - переміщеним особам.

За результатами розгляду зазначених питань комісія прийняла відповідні рішення.