Спільний кущовий семінар для підтримки розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації у 2019 році

Днями, фіскальна служба Голованівського району взяла участь в кущовому семінарі, що проводився Департаментом агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації з головами фермерських господарств Голованівського, Гайворонського, Благовіщенського, Вільшанського та Добровеличківського районів. Метою проведення такої зустрічі було роз’яснення законодавства щодо державної підтримки розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації у 2019 році.

В засіданні взяв участь завідувач сектору контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області Антон Коверга, який роз’яснив присутнім основні аспекти щодо ліцензування діяльності суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним.

На завершення заходу відбулася дискусія щодо доцільності внесення змін до нормативної бази щодо ліцензування зберігання пального, які б спростили або зробили б більш зрозумілим процес отримання ліцензії на зберігання пального.