Операція «Урожай» на території Кіровоградської області

Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області звертає увагу сільськогосподарських товаровиробників та громадян, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу. На території Кіровоградської області триває операція «Урожай». Даний захід спрямований на упередження схем ухилення від оподаткування суб’єктами господарювання сільськогосподарського напрямку, залучення до декларування, легалізацію доходів громадян, виявлення неоформлених найманих працівників, підвищення рівня виплати заробітної плати та забезпечення повноти нарахування й сплати податків.

Впродовж операції «Урожай» проводиться комплекс контрольних заходів за виплатою заробітної плати працівникам, зайнятим у сфері сільського господарства, на всіх етапах виробництва (починаючи з посівної кампанії, обробки, збирання урожаю, закінчуючи реалізацією сільськогосподарської продукції).

Націлена дана операція на виявлення працівників, які неофіційно, без законних на те підстав, працюють у фермерів та інших сільгоспвиробників на зборі врожаїв. Особливої актуальності набуває це в жнива, коли для збирання врожаю додатково залучаються комбайнери, механізатори і ті, хто безпосередньо працює в полях.

В рамках операції «Урожай» органами фіскальної служби забезпечуватиметься також співпраця з територіальними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Шановні фермери та сільгосптоваровиробники! Неухильне виконання під час провадження діяльності вимог чинного законодавства, яке регулює земельні відносини, питання оподаткування, оформлення використання та оплати найманої праці, сумлінна сплата податків - приведе в майбутньому до підвищення рівня життя та соціальних стандартів всіх громадян нашої країни.