Громадська рада при райдержадміністрації розглянула важливі питання про впровадження медичної реформи на території Голованівського району, про екологічну ситуацію в районі, про дозвілля молоді та оздоровлення дітей влітку

24 червня 2019 року відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації за участі членів ради.

По першому питанню директор КНП «Голованівська ЦРЛ» Голованівської районної ради Піддубна В.Ф. та головний лікар КНП «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Фоменко М.П., прозвітували, що на розвиток районної лікарні вкладено майже 20 млн.грн. Проведені капітальні ремонти операційної, поліклінічного відділення, повністю оновлено лабораторне відділення. Придбано нове обладнання в кабінети поліклініки. Відремонтована дитяча консультація на суму 1,5 млн. грн.. Тривають ремонтні роботи дитячого відділення, приймального відділення, центрального входу та планується закупівля нового обладнання, меблів на суму 1 млн. грн.

Наразі в ЦРЛ потрібні:фтизіатр, кардіолог, ендокринолог, інфекціоніст, педіатр, травматолог, терапевт. Зараз стоїть питання придбання житла для лікаря травматолога, який прийде на роботу в серпні місяці.

В березні 2019 року розпочала роботу новозбудована Новосільська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини. За рахунок районного бюджету було придбано медичне обладнання та оснащення на загальну суму 520 303,8 грн., в тому числі телемедичний комплект. За рахунок субвенції із державного бюджету був придбаний автотранспорт для лікаря Новосільської сільської лікарської амбулаторії на суму 499 994,0 грн.

За кошти субвенції із державного бюджету проводиться закупівля ще 6 телемедичних комплектів та 5 легкових автомобілів, які будуть працювати в сільських лікарських амбулаторіях району.

Начальник відділу агропромислового розвитку Голованівської райдержадміністрації Клименко О.В., по другому питанню розповів, що актуальним питанням є накопичення твердих побутових відходів на території району. Збирання відходів у населених пунктах здійснюється комунальними підприємствами та органами місцевого самоврядування, сільськогосподарсь-кими підприємствами.

Згідно актів інвентаризації на території району знаходиться 22 сміттєзвалище твердих побутових відходів загальною площею 30,9 га, станом на червень 2019 року, паспортизовано 21 сміттєзвалище. Для сортування сміття Побузькою селищною радою закуплені спеціальні контейнери для збору пластику, скла та макулатури.

На природоохонні заходи станом на 01 червня 2019 року використані кошти з фондів охорони навколишнього середовища місцевих бюджетів району в сумі 442 777,36 грн.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Дудник А.А. та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Гонтюк Н.Б., прозвітували що на оздоровлення та відпочинок дітей в стаціонарних закладах оздоровлення та відпочинку в 2019 році з районного бюджету виділено кошти в сумі 300 тис.грн., для оздоровлення дітей учасників антитерористичної операції виділено 80 тис. грн. На відпочинок дітей учнівської молоді в пришкільних таборах відпочинку виділено кошти з бюджетів сільських та селищних рад в сумі 261 тис. грн.