ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ!

Фізичні особи – підприємці, які не здійснюють підприємницьку діяльність, не подають звітність та мають заборгованість зі сплати єдиного внеску, відповідно до чинного законодавства зобов’язані сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до моменту державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

За даними головного управління Державної фіскальної служби в області, щодо 6 611 фізичних осіб – підприємців, заборгованість яких станом на 01.06.2019 року складає 125,5 млн. грн. (77% загальної суми), щоквартально відбувається нарахування зобов’язань, із них 4 175 осіб – ті, хто понад три роки не звітує про свою діяльність до органів Державної фіскальної служби в області.

Враховуючи вищенаведене, рекомендуємо з питань обчислення і сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, погашення існуючої заборгованості, припинення підприємницької діяльності тощо звертатись до органів Державної фіскальної служби на відповідній території.

Заступник начальника управління –

начальник відділу забезпечення