Кіровоградщина: у області зареєстровано понад 2500 вакансій У яких галузях на Кіровоградщині найбільше вакансій?

Станом на початок серпня 2019 року відкритими у Кіровоградській області є понад 2641 вакансія.

За видами економічної діяльності 15,5% вакансій пропонується у сільському, лісовому та рибному господарствах, 12,4% вакансій відкрито у торгівлі та ремонті транспортних засобів 12,0 % у сфері транспорту.

Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців (9,2%), на працівників сфери торгівлі і послуг (11,5%), на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (19,3%) та на кваліфікованих робітників з інструментом (23,2%)

Відділ статистики та прогнозування Кіровоградського обласного центру зайнятості