Хочеш працювати у будівельній сфері? Для тебе є робота

Ви будівельник – звертайтеся, роботодавцями області потрібні саме Ви

На Кіровоградщині потрібні близько 20 будівельників

Роботодавці області потребують 17 майстрів будівельних робіт за такими посадами: майстер будівельних та монтажних робіт, інженер-будівельник, технік-будівельник, покрівельник будівельний та ін.

Своїм працівникам роботодавці будівельної сфери готові платити від 4173 до 16 000 гривень.

Найбільше майстрів будівельних робіт потребують у Знам’янському районі та місті Кропивницький. Серед них найбільш оплачувані:

Посада

Завдання та обов'язки

Заробітна плата

Інженер-будівельник

Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельно-монтажних робіт. Контроль відповідністі обсягів, строків та якості будівельно-монтажних робіт, а також якості матеріалів, виробів, що застосовуються у будівництві, затвердженій проектно-кошторисній документації.

10 000 – 16 000 грн.

Майстер будівельних та монтажних робіт

Будівництво, реконструкція повітряних та кабельних ліній електропередач. Ведення документації, організація роботи бригади.

12 000 грн.

Покрівельник будівельний

Виконання будівельних робіт на соціально-побутових об'єктах міста та області. Монтаж покрівель із металопрофілю, шифера, руберойду.

11 000 грн.

Майстер будівельних та монтажних робіт

Забезпечувати виконання робітниками норм виробітку. проводити інструктаж з охорони праці. Забезпечувати підвищення продуктивності праці, раціонального використання сировини, матеріалів, палива та енергоносіїв.

7 000 грн.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до центрів зайнятості області.

Кіровоградський обласний центр зайнятості