Зовнішня торгівля товарами Кіровоградської області з країнами ЄС у січні–червні 2019 року

Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу у січні–червні 2019р. становив 91,1 млн.дол. США, імпорту – 53,2 млн.дол., що відповідно в 1,6 раза та на 7,2% більше обсягів січня–червня 2018р.

Зовнішньоторговельні операції проводилися з 27 країнами Європейського Союзу.

Частка експорту товарів до країн ЄС становила 28% загального обсягу експорту по області.

Найбільше експортовано продуктів рослинного походження, жирів та олій тваринного або рослинного походження, машин, обладнання та механізмів; електротехнічного обладнання, мінеральних продуктів.

У структурі імпортних надходжень переважали машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання, засоби наземного транспорту (крім залізничного), продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості.